Bedava Hesap

Bedava Avast Premium Key | Ücretsiz Avast Keyleri

Bedava Avast Premium Key

Bedava Avast Premium Key Avast Antivirus rastgele bir siteden ihtiyacınız olan bir dosyayı indirdiğinde, o dosyada bulunan verileri tarar ve doğrular. Ücretsiz Avast Premium Key Key böylece bilgisayarınızda oluşabilecek olumsuz durumları tamamen engeller. Avast Bedava Lisans Kodu ancak bu uzun kullanım süresi ve güvenlik kolaylığının bir bedeli var. Deneme süreniz tamamlandığında size seçenek sunan Avast, aylık veya yıllık Premium paket seçmenizi ister. Bu paketleri bir ücret karşılığında kullanmak istemeseniz bile sitemiz size güvenilir ücretsiz anahtarlar sunmaktadır. Bu anahtarları kullanarak Avast’ın özel avantajlarından uzun süre yararlanmaya devam edebileceksiniz.

Avast Premium Key | Ücretsiz Avast Antivirüs Etkinleştirme

Ücretsiz Avast Premium Key
X7GYXM-KWDCDJ-5CU66J
Z6ZQ8X-3Z2LMJ-4D47RW
XHZ8FT-JUAKMJ-4KL496
KHDABP-V9LLPJ-4TLBC2
R2WDPT-QW2L9J-52L63E
X7GYXM-KWDCDJ-5CU66J
JDCG2U-SQBVG2-4K46UE
DFJIEIWKSS-DFKOWKS
PTE85C-ACW4TJ-52U47J
Z6ZQ8X-3Z2LMJ-4D47RW
Bedava Avast Premium Key Oluşturucu
free account
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

Ücretsiz Avast Keyleri ( Son Güncellenme Tarihi Aralık 01, 2022 )

bedava hesap

Avast Bedava Lisans Kodu

Avast Antivirus, sisteminizde herhangi bir tehlike veya güvenlik açığı oluştuğunda olumsuz durumları tespit ederek sizi bilgilendirir. Ayrıca kurtarma işlemleri sayesinde bilgisayarınızı virüslerden korur. Bilgisayar sistemlerinin güvenliğini sağlamak çok zor olduğu için Avast tüm işlemleri tek bir yerde toplayabilen bir sistem olarak işinizi tamamlayabilir. Ayrıca kullanım kolaylığı sağlar ve dünya çapında tüm sistem sahiplerinin bundan faydalanmasını sağlar.

Avast Ücretsiz Temel Avantajlar

Ücretsiz Avast anahtarlarını kullandıktan sonra, bilgisayarınızın performansını güvenilir bir şekilde artırmaya devam edebilirsiniz. Ancak Avast’a sisteminizin güvenlik konumunu vererek sadece performansınızı değil ileride karşılaşacağınız tüm olumsuz durumları doğrudan önleyebilirsiniz.

Aktif kullanımda tarama testlerinde yüksek performans sağlar.
Yalnızca tarama özelliğine değil, diğer ücretli eklentilere de sahipsiniz.
Siber güvenlik koruması alırsınız.
Tüm özellikler ücretli ve ücretsiz sürümlerde mevcuttur.

Ücretsiz bir Avast anahtarı nasıl kullanılır?

Avast Antivirus’ü resmi web sitesinden indirin.
Programı kullanmak istediğimiz sisteme kurduktan sonra açıyoruz.
Ardından uygulamada “Lisanslarım” simgesini arayın.
Buradaki “Lisansım” seçeneğine tıkladığınızda, “Aktivasyon Kodunu Girin” butonunu göreceksiniz. Web sitemiz tarafından sağlanan ücretsiz kodu bu bölüme yapıştırın.
Tüm bu işlemlerden sonra Ücretsiz Avast Premium Key dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Anahtar çalışmıyorsa, farklı site ziyaretçileri tarafından kullanılmış olabilir. Böylece, kullanmaya çalıştığınız anahtar yerine farklı bir anahtar deneyebilir veya yakın zamanda güncellediğimiz Avast Premium Anahtar tekliflerinden yararlanmayı bekleyebilirsiniz.

Free Avast Premium Key


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu