Bedava HesapMobil UygulamaOnline Oyun

Bedava Clash Royale Hesap | Ücretsiz Clash Royale Hesabı

Bedava Clash Royale HesapClash Royale Hesabı Ücretsiz 2021 Mücevher, Hesaplar ve Şifre

Bedava Clash Royale Hesap 2022 | Ücretsiz Clash Royale hesapları için Yopmail, Clash Of Clans’ın yaratıcısı Supercell tarafından oluşturulmuştur. 2016 yılında piyasaya sürülen Clash Royale, çevrimiçi olarak oynanan bir strateji oyunudur. Oyunda Clash Of Clans’dakine benzer karakterler var. Oynaması ücretsiz Clash Royale, macera ve aksiyon sevenler için mükemmel bir deneyimdir. Bu deneyimi ücretsiz yaşayabilmeniz için ücretsiz Clash Royale hesaplarını paylaşacağız. Clash Royale, 2016 yılında Supercell tarafından geliştirilen strateji odaklı bir kart oyunudur. Bu oyun uzun yıllardır birçok oyuncu tarafından beğenilmektedir. Bu oyun strateji severler için! Oyuna ilk başladığınızda zorlanacaksınız ama bu normal. Oyunu zamanla anlayacaksınız ve eminim keyif alacaksınız. Sizlere oyunun içeriğini daha detaylı anlattık. Oyuna başlamadan önce lütfen aşağıdaki bilgileri okuyunuz. Pek çok oyuncu tarafından mobil ciyazlarda hesap açmak yerine ücretsiz bir Clash Royale hesabı alarak oyuna girmek istiyor. Bu doğrultuda konuyu anlamayan kullanıcılar için ücretsiz hesaplar paylaşıyoruz.

Bedava Clash Royale Hesap 2022 | Ücretsiz Clash Royale Hesabı

sheena3222
470409007
629789584
740920261
305211993
862532063
margaret5500
emily5955

Bedava Clash Royale Hesap Oluşturucu
free account
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

 

Ücretsiz Clash Royale Hesapları ( Son Güncellenme Tarihi Aralık 07, 2022 )

yn41by5xobvf6z
bedava hesap

Bedava Clash Royale Hesap

Bu nedenle, Clash Royale Account Free diğer rakipler sizinle yüzleşmekte zorlanabilir. Yani diğer rakipler her seferinde sizin kadar güçlü olmak isteyebilir ve bu normaldir. Çünkü sen cahil, ilk başta onlar gibi çaylak bir aktördün. Bu yüzden oyun başladıktan sonra sizi temsil edecek bir kullanıcı adı seçmelisiniz. Kullanıcı adınızı seçtikten sonra aşağı kaydırın ve diğer kullanıcılara meydan okumaya başlayın. Diğer kullanıcılar sizi görünce korkabilir ve küçümsenebilir. Bu hiçbir şeyi değiştirmez, değişecek olan maçın sonucudur.

Maçlara çok kötü başlasanız bile Clash Royale Account Free yine de iyi bir strateji ile rakibinizi yenebilirsiniz. Yani bu hala zekanıza ve stratejinize, planınıza bağlı. Çok zeki biri olsanız bile, o maçı kazanamazsanız durum değişir. Çok akıllı olmanıza rağmen o maçı ve rekabeti kazanamıyorsanız, rakip çok güçlüdür. Böylece daha düşük seviyeli kullanıcılarla rekabet ederek ve onları yenerek hediyeler kazanabilirsiniz. Böylece kazandığınız bu hediyelerle güçlenebilirsiniz.

Clash Royale nedir?

Supercell adlı oyun şirketi tarafından 4 Ocak 2016 tarihinde piyasaya sürülen ücretsiz, mobil ve strateji tabanlı bir kart oyunudur. Oyun şirketimizin bir önceki oyunu olan Clash of Clans da bu oyunda karakterlerinin çoğunu kullanıyor. İlk olarak Hong Kong, İsveç, Norveç, İzlanda, Finlandiya, Yeni Zelanda, Kanada, Danimarka ve Avustralya için iOS Platformu için yayınlandı. Clash Royale, Android uygulamalarına paket olarak sunuldu. 2 Mart 2016’da küreselleşti, yaygınlaştı ve herkes tarafından tanındı. Oyun piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra App Store ve Google Play Store’da beğeni toplayarak en çok indirilen ve en yüksek hasılat yapan oyun unvanını kazandı.

Clash Royale Ücretsiz mi?

Clash Royale tamamen ücretsizdir. İndirmek için App Store ve Google Play Store’u kullanabilirsiniz.
Clash Royale Nasıl İndirilir?
Oyunumuz Android ve iOS işletim sistemli Mobil cihazlarda oynanmaktadır.
Clash Royale için yaş sınırı var mı?
Oyunumuz 13 yaş ve üstü için uygundur. Ek olarak, bu uyarı Gizlilik Politikası ve Hizmet Koşullarında belirtilmiştir. Dikkatlice inceleyebilirsiniz.

Clash Royale Nasıl Oynanır?

Oyunumuzda bize verdiği kartları kullanarak sahip olduğumuz üç kuleyi korumak asli görevimizdir. Toplam oyun süremiz 3 dakikadır ve süre sonunda iki oyuncunun kulelerinden en çok öldüren kazanır. Hiçbir oyuncu kuleleri yıkmayı başaramazsa, oyun berabere biter. Bazı sandık seviyeleri vardır: Tahta, Gümüş, Altın, Dev, Büyülü, Destansı, Süper Büyülü, Taç Sandığı, Efsanevi Kral ve Turnuva Sandıkları. 

Bu sandıklardan belli bir seviye ve miktarda karakter verir. İsterseniz seviyelerini yükseltebilirsiniz. Oyunda kartları 1’den 13’e çıkarabiliyoruz. Bu sandıklardan aldığımız kartlarla sekiz kartlık bir deste oluşturarak diğer oyuncularla savaşabiliriz. Rakiplerimizle Dostluk Savaşı yapabilir, dostlarımızla savaş kupaları biriktirebiliriz. Sıradan, destansı oyunda,

Clash Royale Sıradan Kartlar

Sıradan Kartlar, Seviye 1’den Seviye 13’e yükseltebileceğimiz kartlardır. Oyunda 28 tane var. Bunlar:

Slam, Kraliyet Paketi, Oklar, Top, Tesla, Havan, Goblinler, Şövalye, Elit Barbarlar, Barbarlar, Minyonlar, Mızraklı Goblinler, Dev Kartopları, İskeletler, İskelet Fıçısı, Muhafızlar, Yarasalar, Mahzenler, Ateş Ruhları, Bombacı ve Minion Paketi.

Clash Royale Nadir Kartlar

Yani Nadir Kartlar Seviye 3’ten Seviye 13’e yükseltilebilir. Sıradan kartlar gibi 28 parça var. Bunlar:

Yani Deprem, Kraliyet Domuzları, Şok Birliği, Buz Golemi, Bomba Kulesi, Ateş Topu, Dev, Yaban Domuzu Binicisi, Büyücü, Ramhead, İksir Golem, Felaket Kule, Goblin Kulübesi, Mega Minion, Üç Silahşör, Mezar Taşı, İksir Toplayıcı, Dart Goblin, Mini PEKKA bir Goblin Kafesi, Silahşör, Barbar Kulübesi ve Şifacıdır.

Clash Royale Destansı Kartlar

Yani Destansı Kartlar 6. Seviyeden 13. Seviyeye yükseltilebilir. 28 birim vardır. Bunlar:

Çok Dev Goblin, Top Arabası, Korumalar, Goblin Fıçısı, Dev İskelet, Cellat, İskelet Ordusu, Dondurma, Ayna, Klon, Yay X, Yavru Ejderha, Balon, Golem, Cadı, Elektro Ejderha, Duvar Kırıcılar, Kasırga, PEKKA, Nişancı , Avcı, Barbar Varili, Zehir, Öfke, Yıldırım, Kara Prens, Prens ve Elektro Dev.

Clash Royale Efsanevi Kartlar

Yani Efsanevi Kartlar Seviye 9’dan Seviye 13’e yükseltilebilir. Oyunda 18 efsanevi kart var. Bunlar oyunun en popüler ve değerli kartlarıdır. Bunlar:

Demek O Kütük, Balıkçı, Haydut, Madenci, Mezarlık, Kraliyet Hayaleti, Oduncu, Gece Cadısı, Yaşlı Cadı, Büyülü Okçu, Buz Büyücüsü, Prenses, Cehennem Ejderhası, Elektro Büyücü, Koç Binicisi, Mega Şövalye ve Laz köpeğidir.

Clash Royale Sandıklar

Yani Clash Royale’de aldığınız taç sayısına ve Turnuva savaşları hariç 1v1, 2v1 savaşlarda kazandığınız zafere göre sandıklar veriyor. Bu sandıkları kazanma şansımız değişiyor. Yani Bunlar: Gümüş Sandık, Altın Sandık, Dev Sandık, Büyülü Sandık, Efsanevi Sandık, Destansı Sandık, Mega Yıldırım Sandığı, Yıldırım Sandığı. Oyunda bu sandıklardan farklı sandıklar da bulunuyor. Örneğin gün içerisinde oyuna girdiğinizde bedava sandık size verilmektedir.

Clash Royale Sandalet

Oyunda aldığımız galibiyet sonucunda kupayı veriyor. Bu kupalarla arenaları atlıyoruz. Ne kadar çok kazanırsa o kadar çok kupa demektir. Arenaların adı ve sırası aşağıdaki gibidir.

 • Yani Eğitim Kampı: Oyun başlangıçtır.
 • So Goblin Stadyumu: 0-300 Kupa arası.
 • Kemik Çukuru: 300 – 600 Kupa arasıdır.
 • Yani Barbar Kase: 600 – 1000 Kupa arası.
 • Yani PEKKA’nın Oyun Evi: 1000 – 1300 Kupa arası.
 • Magic Valley: 1300 ile 1600 Kupa arasındadır.
 • So Builder’s Workshop: 1600-2000 Kupa arası.
 • So Royal Arena: 2000-2300 Kupa Arasında.
 • Frozen Peak: 2300 – 2600 Kupa arasıdır.
 • So Forest Arena: 2600 – 3000 Kupa arası.
 • Yani Domuz Dağı: 3000 – 3300 Kupa arasıdır.
 • Elektrik Vadisi: 3300 – 3600 Kupa arasıdır.
 • Çok Korkunç Kasaba: 3600 – 4000 Kupa arası.
 • Yani Efsanevi Arena: 4000 veya daha fazla kupamız olmalı.

Ayrıca Arena’ya atladığımızda oyun farklı kartlar açıyor ve sandıklardan alabiliyoruz, yani ligler, oyundaki tüm arenaları geçtikten sonra geçilir. Ve burada daha fazla rekabet var.

Free Clash Royale Accounts


191 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu