Bedava Hesapİnternet SayfalarıMobil Uygulama

Bedava Cyberghost Premium Hesap | Ücretsiz Cyberghost Hesabı

Bedava Cyberghost Premium Hesap

Cyberghost Ücretsiz Hesaplar Premium 2021 Kullanıcı Adı ve Parola

Bedava Cyberghost Hesap Premium 2022 | Kullanıcı adı ve şifre. Cyberghost; bir VPN sağlayıcı şirketidir. Romanya’da 2011 yılında kurulmuştur ve resmi web sitesi cyberghostvpn.com’dur. Cyberghost uygulaması MacOS, Windows, Android, iOS ve Linux platformlarında kullanılabilir. Ayrıca Firefox ve Google Chrome için eklentileri vardır. Cyberghost; İnternet trafiğini başka bir bilgisayara yönlendirerek çalışır. Böylelikle web sitelerine bu bilgisayar üzerinden erişiyormuş gibi erişmek mümkündür. Sonuç olarak, erişilen web siteleri kişinin gerçek IP numarasına erişemez ve kişisel bilgileri korunur.

Bedava Cyberghost Premium Hesap 2022 | Ücretsiz Cyberghost Hesabı

jamie1466
532355431
322016206
225298920
873660238
tiffany1154
brandon7532
204298406
738714529
jonathan6189

Bedava Cyberghost Premium Hesap Oluşturucu
free account
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

 

Ücretsiz Cyberghost Hesapları ( Son Güncellenme Tarihi Aralık 07, 2022 )

42pb0e3692w
vwby4pz9fxxqg
bedava hesap

Bedava Cyberghost Premium Hesap

Ancak aşağıdaki cihazlarda da kullanılabilir:

PS4
PS3
Xbox One
Xbox 360
Akıllı TV
Apple TV
Android TV
Amazon FireTV

Bu, sosyal medya siteleri tarafından sıkça kullanılan uygulamaların Türkiye’de yasaklanan diğer sitelere de engellenmesini sağlamaktır. Programda veri trafiği sınırı yoktur. Ücretsiz sürümde 23 VPN sunucusuna erişim imkanı vardır. Aylık ödeme planı ile premium versiyondan faydalanmak mümkün olup, sunucu sayısı ortalama 300’e ulaşmaktadır.

Ayrıca ücretli sürümde bağlantı hızı daha yüksektir. Cyberghost Ücretsiz Hesaplar Premium; Kişisel bilgileri toplamayan bir uygulamadır. Bilgisayardaki hassas bilgilere, telefon defterine, dosyalara erişim sağlamaz. Bu nedenle internet kullanımı ile ilgili kayıt tutmaz. Bu nedenle bankacılık gibi özel işlemler için de idealdir.

Bu adresten indirilebilir.

Bu adres, bilgisayar için uygulamanın .exe biçimli sürümünü içerir.

Cyberghost’un Avantajları

OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP gibi şifreleme türlerini kullanır. Hız ve güvenlik açısından önemli avantajlar sunar. Küresel sunucu ağı çok güçlü. Kayıt politikası yoktur.

Hacker saldırılarından korunmaya yardımcı olur. Böylece bağlantıların izlenmesini engeller. Sansürü kırar.

Cyberghost Dezavantajları

Bazı ülkelerde sunucuları zayıftır. Aylık planların pahalı olduğu da söylenebilir.

Cyberghost Güvenli mi?

Cyberghost, veriler için güvenli koruma sunar. 256 bit şifreleme kullanan Cyberghost Free Accounts Premium, yüksek şifreleme oranıyla bilgisayar korsanları için işi zorlaştırıyor.

Cyberghost ayrıca kayıt politikasının olmaması nedeniyle anonimliği garanti eder.
Kill Switch seçeneğinin etkinleştirilmesi, uygulamanın bağlantısı kesilirse aktarımın durdurulmasını sağlar. Bu, veri kaybını önler.
Cyberghost ayrıca yerleşik bir reklam engelleyiciye sahiptir.
Tanımlama bilgisi temizleyici, Cyberghost’un sahip olduğu diğer güçlü araçlardan biridir. Bu, tarayıcının kontrolünü ele almanıza izin verecektir.

Cyberghost VPN APK

Cyberghost VPN APK, Android için geliştirilmiş bir uygulamadır. Ücretsizdir ve yaklaşık 33 MB boyutundadır. Tabletlerde de kullanılabilir.

Engelli sitelere erişim programı olan Cyberghost’un Android platformları için üretilmiş versiyonu, sizlere interneti Android telefonlarda özgürce kullanma keyfini yaşatıyor. APK dosyası, uygulamayı Play Store’dan indirip yüklemek için başka bir alternatiftir.

Cyberghost Özellikleri

Yani cyberghost VPN; İnternetteki sınırları ortadan kaldırır. Dolayısıyla, Cyberghost Free Accounts Premium VPN şirketi, Avrupa Birliği veri saklama yasalarına tabi değildir. İnternetin tam güvenlik ve gizlilikle kullanılmasına izin verir.
Böylece en az 7 eşzamanlı bağlantı sunulur.

Böylece ultra güvenli ve hızlı sunucularla, herhangi bir engel ve kısıtlama olmaksızın internette gezinmenize olanak tanır.
45 günlük para iade garantisi vardır.

Günlükler Günlük yok.
Torrent’e İzin Verildi.
Yani Netflix, Kanada, İngiltere ve ABD’de mevcuttur.
Birden Fazla Oturum Açma Aynı anda 7 konumdan oturum açma imkanı
60’tan fazla
Bu nedenle desteklenen işletim sistemleri ve tarayıcılar Chrome, Firefox, Android, iOS, Linux, Mac, Windows
Yani İade garanti süresi 45 gün
Protokoller PPTP, L2TP-IPSec, OpenVPN
Yani Trafik verileri Sınır yok.
Yani Şifreleme 256 bit (Askeri seviye) -Askeri
IP adresleri Açıklanmadı .
Yani 3000’den fazla sunucu sayısı

Cyberghost Hakkında Çeşitli Sorular

Soru: Cyberghost’u Türkiye’de kullanabilir misiniz?

Cevap: Evet, kullanılabilir.

Soru: Cyberghost Free Accounts Premium ile Netflix izlemek mümkün mü?

Cevap: Mümkün.

Soru: Cyberghost, Linux ve Mac işletim sistemlerinde kullanılabilir mi?

Cevap: Evet.

Soru: Cyberghost kullanarak Torrentleri indirebilir miyim?

Cevap: İndirebilirsiniz.

Soru: Cyberghost’un web sitesinde Türkçe dil seçeneği var mı?

Cevap: Yok.

Cyberghost’u Kullanma – Cyberghost Ücretsiz Hesaplar Premium

Dolayısıyla Cyberghost’u kullanmak, internette karşılaştığınız tüm engelleri ortadan kaldırmanıza olanak tanır. Cyberghost yukarıda açıklandığı gibi; bir VPN uygulamasından beklenen her şeyi sunar. Kullanması çok basit.

Bu uygulama ile Hulu içerikleri de sorunsuz olarak izlenebilmektedir.

Platform, HBO Go için özel olarak optimize edilmiş sunuculara sahip değil. Ancak bu noktada hala bir sorun yok.

BBC iPlayer’da sorunsuz çalıştığı bilinmektedir.

Torrent için ana sunucular var. Yani bunun için özel bir Torrent profili kullanılıyor. Her sunucuya gerçek zamanlı olarak bağlanan kullanıcı sayısını gösterir. Böylece aşırı kalabalık sunucuları kullanmanızı engeller ve maksimum indirme hızı sunar.

Bu arada, Cyberghost Ücretsiz Hesaplar Premium; Her yıl düzenli olarak bir şeffaflık raporu yayınlamaktadır. Bu nedenle, güvenilir, kaliteli bir VPN servis sağlayıcısı olduklarını daha iyi vurgularlar.

Cyberghost Şifreleme

Dolayısıyla veri güvenliğinde yüksek şifreleme tekniğini kullanarak gerekli önlemleri alan cyberghost AES, 256 bit şifreleme ile çalışmaktadır. Eğer öyleyse; bilgiye erişilse bile okunamayacağı anlamına gelir.

Cyberghost Gizlilik

Dolayısıyla tüm bunlara ek olarak Cyberghost uygulaması otomatik HTTPS yönlendirme şeklinde bir özelliğe sahiptir.

Cyberghost Port Yönlendirme

Not: Ayrıca Cyberghost; Bu nedenle, yerleşik bir çevrimiçi izleme engelleyici içerir. Bu şekilde, ziyaret edilen tüm web siteleri izleme kodları için taranır ve bulunan izleme kodları otomatik olarak engellenir. Bu, çevrimiçi aktivitenizi takip etmeyi imkansız kılar. Yani tamamen anonim olarak sörf yapma fırsatınız var.

Cyberghost’un kötü amaçlı yazılımları engellemede de çok başarılı olduğu söylenebilir.

Tüm bunlara ek olarak, Cyberghost Ücretsiz Hesaplar Premium; NoSpy seçeneğine sahiptir. Bu sunucuları kullanmak isteğe bağlıdır. Daha hızlı Torrent ve bağlantı noktaları; 

Dolayısıyla, Cyberghost tarafından barındırılan Windows istemcisi sezgisel bir arayüze sahiptir. Menüleri kullanmak ve gezinmek çok kolaydır. VPN kullanmaya yeni başlayan biriyseniz, Cyberghost Ücretsiz Hesaplar Premium kullanırken kesinlikle sorun yaşamayacaksınız.

Dolayısıyla uygulamanın arayüzü son derece basit tasarlanmıştır. Tek tıklama ile kurulabilen bir uygulamadır ve ayrıca sunucuları manuel olarak seçmek de mümkündür. Ya da isterseniz sunucu tercihini Cyberghost’a bırakabilirsiniz. Konumunuz için doğru sunucuyu bulacaktır.

Yani cyberghost Ayarları Gerçek IP adresinizle VPN olmadan bağlanmak istediğiniz web sitelerini kullanmak için bir Beyaz Liste oluşturma seçeneğiniz de vardır.

Cyberghost Hangi Platformlarda Çalışıyor?

Cyberghost VPN, aşağıdaki platformlarda iyi çalışır:

Chrome
Firefox
Amazon Fire TV
iOS
Android

Neden Cyberghost VPN Kullanmalı?

Şimdiye kadar anlatılanları özetlemek gerekirse, Cyberghost Ücretsiz Hesaplar Premium VPN; Böylece internet hayatınızı kolaylaştırır. Daha keyifli ve etkili bir internet deneyimi sağlar. Bu nedenle, gelişmiş ve özelleştirilebilir seçeneklerle kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Dolayısıyla, uygun fiyat,% 100 gizlilik ve yüksek performans arayanlar için en iyi VPN uygulamalarından biridir.

Free Cyberghost Premium Accounts


3 Yorum

  1. hocam hesaplara giriş yapamadım da telegramdan hesap atabilir misiniz tg: eminaltinors veya mail atarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu