Bedava HesapOnline Oyun

Bedava Darkorbit Hesap | Ücretsiz Darkorbit Hesabı

Bedava Darkorbit HesapDarkorbit Bedava Hesaplar 2021 Bedava Hesap Ve Şifre

Bedava Darkorbit Hesap 2022 | Yeni Ücretsiz Hesap ve Parola. DarkOrbit, uzun yıllardır hizmette olan web tabanlı bir uzay oyunudur. Bugüne kadar popülerliğini korumayı başarmış ender web tabanlı oyunlardan biridir. Savaş ve uzayla ilgilenen bir teması var. Yani dünyada geniş bir oyuncu kitlesine sahip. Ülkemizde de zaman zaman artmış ve geniş kitleler toplamayı başarmıştır. Oyun tamamen Türkçe olduğu için geçmişte oldukça popülerdi. 2006 yılında, Bigpoint Games şirketi oyunu piyasaya sürdü. Yayınlandığı günden bu yana oyuncu sayısında zaman zaman düşüş olsa da, yine de oldukça geniş bir izleyici kitlesine ev sahipliği yapıyor.

Bedava Darkorbit Hesap 2022 | Ücretsiz Darkorbit Hesabı

waylaydave24
145985030
takeaway20
156340775
beardedangler80
317614572
fighter26
239221114
yellowmenace19
456731485
dragonfly26
428848954
firefly66
345736889
snowhound93
197655479
tanstallion59
stacy4908
killswitch32
allison8385

Bedava Darkorbit Hesap Oluşturucu
free account
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

 

Ücretsiz Darkorbit Hesapları ( Son Güncellenme Tarihi Aralık 07, 2022 )

2g025zx02pve
qa8xa53yzgr
bedava hesap

Bedava Darkorbit Hesap

DarkOrbit bir evrende geçer ve oyundaki ana hedef hayatta kalmaktır. Koloniler kurulur ve imparatorluklar yaratılır. İnsanlar bir yandan birbirleriyle mücadele ederken, diğer yandan malzeme toplayarak gelişmeye çalışıyorlar. Savaşta kazanılan puanlarla uzay gemisi daha güçlü hale getirilebilir. Oyunu indirmek zorunda kalmadan oynayabilirsiniz. Web tabanlı olduğu için siteden üye olup giriş yapmanız yeterlidir. Bilgisayarla yaşlı olanlar ya da bu tür bir strateji oyununa ilgi duyanlar kesinlikle deneyimlemelidir.

Çok bağımlılık yapar ve eğlencelidir. Grafikler de fena olmayan bir seviyede. Oyunun başında rakipler kolaydır, ancak gelecekte sizi daha zorlu rakipler bekliyor ve daha iyi savaşlar geçecek. Oyunun bir diğer önemli özelliği de sürekli güncellemelerle desteklenmesidir. Neredeyse her hafta güncelleme alan bu oyunda geliştirmenin neredeyse sonu yok. Oyuna sürekli olarak yeni bölgeler, yeni silahlar ve yeni özellikler ekleniyor.

Darkorbit Nasıl oynanır?

Darkorbit Ücretsiz Hesapları oynamak için önce kayıt olmalısınız. Darkorbit Ücretsiz Hesaplar web sitesine giderek kaydolabilir ve giriş yapabilirsiniz. Ardından bir uzay gemisi seçmeniz isteniyor. Uzay gemisini seçtikten sonra oyunda belirli görevleri tamamlayabilir, elementleri toplayabilir ve rakiplerinizle savaşarak gelişebilirsiniz. İnternette de birçok DarkOrbit rehberi var. Bu kılavuz ile DarkOrbit’i daha iyi öğrenebilir ve nasıl iyileştirilebileceğiyle ilgili daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Oyunda üç şirket var. Başlangıç ​​sırasında sizden birini seçmeniz istenir. Bu firmalar aşağıdaki gibidir;

Darkorbit Mars Madencilik Operasyonları

uzaydaki tüm enerji hammaddelerini yakalamaya çalışan bir şirkettir. Şirketin politikası, tüm enerjiden yararlanmak ve kendi kazancı için kullanmaktır. Acımasız savaşçıların tercih etmesi gereken bir şirkettir. Para güçtür. Hedefler her zaman yüksektir.
Earth Industries Corporation

Bu şirket sosyal yardımlar için çalışıyor. İnsanlık için çalışan firma birçok avantaj sunsa da size bazı sorumluluklar yüklüyor. Bu şirket birlik içinde hareket eder ve toplumun kazanması için planlar yapar.
Venus Resource Unlimited’ı öldürün

Darkorbit BigPoint Games Games WeFarm

Bu oyunda amacınız çiftliğinize düzenli olarak bakmak ve ekonominizi sağlam bir şekilde planlayarak ilerlemektir. Genellikle oyuncu kitlesi tarafından sevilir. Google Play Store’da yüksek bir 4,1 puanına sahiptir. App Store’da bu sayı 4.7’ye çıktı. Oyunu Google Play Store’dan Android cihazlarınıza yükleyebilir veya .apk’den indirerek manuel olarak kurabilirsiniz. Oyunu iOS cihazlar için App Store’dan da indirebilirsiniz. Zaman öldürmek için eğlenceli ve güzel bir çiftlik oyunudur.

Darkorbit Farmerama Farmerama

BigPoint Games tarafından yapılan çok popüler oyunlardan biri, web tabanlı bir çiftlik oyunudur. Oyuna hemen kaydolarak oynamaya başlayabilirsiniz. Amacınız çiftliğinizi WeFarm gibi büyütmek ve keyifli vakit geçirmek. Ayrıca oyunun tamamen Türkçe olduğunu da söylemeliyim. Sade ve güzel vakit geçirmek istiyorsanız bu oyun tam size göre. Oyun sitesine Farmerama.com üzerinden gidebilir ve kaydolarak oynamaya başlayabilirsiniz. Bedava.

Darkorbit Drakesang Çevrimiçi

Bir başka harika BigPoint Games oyununa gelelim. Bu oyun ülkemizde popülarite yakalamamış olsa da yurt dışında büyük kitlere hitap etmeyi başarmıştır. Antik çağda yaşamış yaratıklarla savaştığımız oyunda birçok karakterin seçilmesi teklif ediliyor. Büyücüler, savaşçılar ve korucular gibi birçok farklı sınıf var. Bunlardan birini seçtikten sonra bölgeyi seçip oyuna giriyoruz. Oyundaki karakterlerin de hikayeleri var.

Bunlar aşağıdaki gibidir;

Ejderha Savaşçısı: Bu sınıf korkusuzdur ve tehlikelerle yüzleşmeyi sever. Böylece eğitimi tamamlayan bir savaşçı, kan yemin töreni ile savaşa girmeye hak kazanır ve zamanla bu alanda daha fazla deneyim kazanır ve daha iyi bir savaşçı olur.

Çember Sihirbazı: Bu sınıf, savaşta ön saflarda durmaktan ziyade zekalarını ortaya koymayı seviyor. Sihirle savaşan sınıf; Ateş, şimşek ve buz gibi birçok farklı sihirli saldırıyı öğrenir ve kullanırlar. Uzaktan savaşan bu sınıf, yakın mesafeli çatışmaya zorlandığında ışınlanma özelliğine sahiptir. Menzil avantajlarını korurken savaşırlar.

Korucu: Bu birim, dayanıklılığı ile ünlüdür. Yakın dövüşte son derece yetenekli olan bu takımın sihirle pek ilgisi yok ama mesafeyi atmak için yay ve ok kullanıyorlar. Yakın mesafeden oldukları kadar uzaktan da savaşmakta ustadırlar.

Darkorbit Seafight

Nihayet Seafight oyunu karşımıza çıkıyor. Yine BigPoints Games tarafından yapılan bu devasa oyun 2006 yılında tamamlanarak piyasaya sürüldü. Sürekli güncellemeler alarak Darkorbit Bedava Hesaplar gibi geniş bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başardı. Bir zamanlar o kadar popüler hale geldi ki, 30 milyondan fazla kayıtlı oyuncuya sahipti.

Oyundaki ana olay korsanlıktır. Emrinizde bir geminiz var ve bu gemiyi yöneterek büyümeye çalışıyorsunuz. Oyundaki topluluklarda mevcut. Deniz canavarları ve diğer korsanlarla da savaşabilirsiniz.

Oyuna ilk başladığınızda bazı kurallar sizi karşılar. Bu kurallara göre oyuna başladığınızda 24 saat dokunulmazlık kazanırsınız. Ayrıca bu dönemde hızlı gelişim göstermemiz önemlidir, böylece dokunulmazlık süremiz bittiğinde diğer oyunculara hemen yem olmamız gerekir. Ayrıca, bu süre zarfında diğer oyuncular size saldıramayacağı gibi onlara da saldıramazsınız.

Darkorbit Popüler Oyun

Oyuna ilk başladığınızda yapmanız gereken en temel şey görevler ile ilerleyerek, altın elde ederek ve exp kazanarak oyunu öğrenmektir. Böylece deneyim puanları ile yüksek seviyelere ulaşabilirsiniz. Yani oyunun bir kısmı sıkıcı görevlerden geçecek. Aslında bunun amacı oyunun sizi geliştirmeye çalışması. Yani bunun dışında başlangıçta kolay geliştirme için pek fazla alternatif yok. Böylece ilerleyen bölümlerde güçlendikçe daha eğlenceli ve daha zorlu savaşlara katılabilir ve oyunun tadını daha çok çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Oyundaki devasa haritada dilediğiniz gibi gezebilir ve diğer korsanlarla savaşabilir, gemilerini yok edebilir veya yok edilebilirsiniz. Savaşmadan önce kesinlikle düşmanınızı analiz etmeniz gerekiyor. Oyunun bir diğer özelliği de klanlar. Klanlar sayesinde bir koloniye katılabilir, arkadaşlar edinebilir ve birlikte savaşabilirsiniz. Ayrıca toplu olarak faaliyetlere yardım edebilir ve organize edebilirsiniz. Bu da oyunu daha keyifli hale getiriyor.

Free Darkorbit Accounts


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu