Bedava Hesapİnternet Sayfaları

Bedava Enotes Hesap | Ücretsiz Enotes Hesabı

Enotes Free Accounts 2021 New Account Login And Password

Bedava Enotes Hesap

Bedava Enotes Hesap 2022 | Yeni Hesap Girişi ve Parolası. Enotes nedir? Enotes, sadece bir not uygulamasıdır. Ancak diğer uygulamalardan farklı olarak gelişmiş bir yapı sunmaktadır. Öğretmenler ve öğrenciler için iyi bir seçimdir. En iyi deneyimi sağlamaya çalışan not almak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Bunu yalnızca notlar için değil, aynı zamanda diğer kaynak yaratma, toplantı ve metin kavramını kapsayan genel çalışmalar için de kullanabilirsiniz. Enotes, 1998 yılında Brad Satoris ve Alexander Blomingdale tarafından kuruldu. Uygulamanın amacı, öğrencilerin ödevlerini kolayca tamamlayabilmeleri, dersleri daha iyi anlayabilmeleri ve sınavlardan önce çalışabilmeleri için bazı materyaller toplamaktır. En iyi eğitim sitelerinden biri olmayı başarmış ve 22 yıldır hizmet vermeye devam etmektedir. Ülkemizde çok sayıda kullanıcı bulunmamasına rağmen dünyada en çok kullanılan uygulamalardan biri haline gelmiştir. 

Bedava Enotes Hesap 2022 | Ücretsiz Enotes Hesabı

blake3449
brittany5654
198731158
862400724
kristin1690
719821206
705698126
frank6209
604753629

Bedava Enotes Hesap Oluşturucu
free account
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

Ücretsiz Enotes Hesapları ( Son Güncellenme Tarihi Aralık 07, 2022 )

bedava hesap

Bedava Enotes Hesap

Enotes Free Accounts’un en önemli özelliği kılavuzlara sahip olmasıdır. Bu kılavuzlarla birçok farklı dilde birçok makale türü bulabilirsiniz. Ayrıca hemen hemen her kitabın özetlenmiş ve incelenmiş bir versiyonu vardır. Ayrıntılı kılavuzlar içeren birçok ayrıntılı içerik türü vardır.

Enotes’un bir diğer özelliği de çok fazla soru sorup bu sorulara kısa sürede cevap alabilmesidir. Öğrenciyseniz ve merak ettiğiniz bir konu varsa buradan kolayca sorabilir ve cevap alabilirsiniz.

Sitenin diğer özellikleri arasında otuz binden fazla kitap özeti bulunmaktadır. Sitede ayrıca bir PDF indirme özelliği de bulunmaktadır. PDF’leri indirerek, çevrimdışı olsanız bile kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Enotes Özellikleri nelerdir?

Ayrıca ev ödevi için yardım almak için en iyi sitelerden biri olarak bilinir. Böylelikle ödevlerinizi hiçbir zorluk çekmeden ve gereksiz araştırmalar yapmadan tamamlayabilir, öğretmenlik hayatınızda daha başarılı olabilirsiniz. Sitede sınavlar için ayrı bir bölüm bulunmaktadır. Sınava girecek öğrenciler için sitede birçok örnek soru ve ders bulunmaktadır.

Çalışma kılavuzlarına göz atarak, yeni çalışma kılavuzları oluşturarak ve ders planlayarak, öğretim sürecinizi hem daha kolay hem de daha başarılı hale getirirsiniz. Ayrıca uygulamaya hem bilgisayarınızdan hem de mobil uygulamalardan erişebilirsiniz.

Enotes Nasıl Kaydedilir?

Enotes Free Accounts uygulamasını kullanacaksanız sitede Türkçe dil desteği bulunmadığını belirtmek isterim. İngilizceniz varsa, bu sitedeki birçok kaynağa erişebilirsiniz. Siteye kayıt olmak için “enotes.com” adresini girmelisiniz. Ardından yukarıdaki menüden “Katıl” düğmesini tıklamanız gerekir. Açılan bölümde sizden -posta adresi istenmektedir. E-posta adresinizi yazdıktan sonra bir şifre belirlersiniz, posta kodunuzu ve ülkenizi girersiniz. Daha sonra bir ödeme yöntemi seçmeniz istenir.

Enotes fiyatlandırması, yıllık ve aylık olmak üzere ikiye ayrılır. Yüzde yetmiş tasarruf ederek yıllık planlama yapmanızı öneririm. Yıllık satın aldığınızda 24,99 $ ödersiniz. Aylık satın aldığınızda bu rakam 14.99 dolar. Ödeme yöntemlerinde banka kartınızı veya kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Bunlara sahip değilseniz PayPal ile de ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca üyeliğinizi 48 saat ücretsiz deneyebilir ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Kayıt işlemini tamamlamak için aşağıdaki yerden ödeme şeklini seçiyorsunuz, bilgilerinizi giriyorsunuz ve şartları kabul ediyorsunuz. Daha sonra “Ücretsiz Denemeyi Başlat” butonuna basarak üyelik sürecini tamamlarsınız. E-posta adresinize gönderilen onay linkine tıkladıktan sonra sitemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Enotes Nasıl İndirilir?

Dolayısıyla, Enotes Free Accounts uygulamasını bilgisayarınızdan kullanacaksanız, herhangi bir şey indirmenize gerek yoktur. Böylece doğrudan Enotes’un web sitesine gidebilir ve onu kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı mobil cihazlardan kullanacaksanız aşağıdaki adımları takip ediniz;

Bir Android cihazınız varsa, yapmanız gereken tek şey Google Play Store’da Enotes’ı aramaktır. Yani sisteminize uygun değilse mağazada görünmeyecektir. Enotes uygulamasını alternatif mağazalardan da arayabilirsiniz. Hala sonuç alamıyorsanız, manuel olarak kurmak için bazı yöntemler vardır. Google Play Store’daki her uygulamanın .apk formatı yayınlanır. Bunun için uygulama adının sonuna .apk ekleyerek interneti aramanız gerekir. Daha sonra indirebilir ve manuel olarak kurabilirsiniz.

Enotes Yeni Hesaplar

Mağazalarda görünmeyen uygulamaların bir diğer sebebi de ülkenize yönelik yayınlanmamış olmalarıdır. Ülkemizde kullanılmadığı için Enotes’te görünmeyebilir. Bir iOS cihazınız varsa, Enotes’ı yalnızca App Store’dan indirebilirsiniz. Android işletim sistemlerinde olduğu gibi, iOS cihazlarda resmi olarak manuel kurulum mevcut değildir.

Alternatifleri Enotes

Öğrenciyseniz, Enotes benzeri uygulamaları sizin için aşağıda açıklayacağım. Enotes Free Accounts Türkçe hizmet sunmamaktadır ancak aşağıdaki uygulamaların çoğu Türkçedir ve eğitim hayatınızda size büyük ölçüde yardımcı olacaktır.

Kunduz

Enotes Free Accounts Birçok öğrenci tarafından sevilen ve kullanılan Kunduz uygulaması, Türkçe’deki en iyi üniversite hazırlık uygulamasıdır. YKS, LGS, KPSS ve ALES gibi tüm sınavlarda öğrencilere yardımcı olur ve eşlik eder. Uygulamada 20 binden fazla öğretmen var. Şimdiye kadar 8 milyondan fazla soru cevaplandı. Her türlü eğitim sorusuna cevap bulabileceğiniz bu uygulama, temel lise ve özel öğretim kurumlarında eğitim hayatına devam eden öğrencileri üniversite sınavına hazırlamak için en iyi uygulamalardan biridir.

Beaver ile kendinizi çok basit bir şekilde geliştirebilirsiniz. Uygulamanın mantığı şu şekilde işliyor; Öğrenci yapamadığı soruyu çekip sisteme yüklerken, diğer taraftaki öğretmen soruyu cevaplayarak çözümü açıklar. Böylesine basit bir mantıkla binlerce öğrenci başarıya ulaşır. Ayrıca, uygulamayı indirmek ve denemek ücretsizdir, ancak bir süre sonra ücretli bir paket satın almanız gerekir. Kunduz’un web sitesinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Duolingo

Duolingo, ücretsiz bir dil öğrenme uygulamasıdır. Android ve iOS cihazlar için yayınlanan bu uygulama ile birçok dili öğrenebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Özellikle İngilizce hazırlık eğitimi alanlar veya İngilizce bölümüne gidenler için iyi bir çözüm olacaktır.

CamScanner

Enotes Ücretsiz Hesaplar Belge yazma, belge kaydetme, buluta gönderme ve faks gönderme gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Notlarınızı çevrimiçi olarak indirmek için CamScanner ile tarayabilir veya bir PDF oluşturabilir ve hareket halindeyken okuyabilirsiniz. Kitaplarınızı yanınıza almadan okuyabilirsiniz.

Evernote nedir?

Dünyanın en çok kullanılan not programı Evernote, son verilere göre 225 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip. Fotoğraflar üzerinde not almanın yanı sıra not almanıza ve düzenlemenize olanak tanır. Sloganı, “dış beyniniz” gibi güzel bir tanımlamadır. Hem masaüstü hem de mobil platformlar için piyasaya çıktı.

Bir takvim programı arayan Enotes Free Accounts iseniz, Any Do en iyi seçimdir. Basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan uygulamada hem not alabilir hem de ne yapacağınızı listeleyebilirsiniz. Mobil cihazlarda ve masaüstünde kullanılabilir.

Free Enotes Accounts


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu