Bedava Hesapİnternet Sayfaları

Bedava HBO GO Hesap | Ücretsiz HBO GO Hesabı

Bedava HBO GO HesapHBO GO Ücretsiz Hesap 2021 Oturum Açma Hesabı Kullanıcı Adı ve Parola

Bedava HBO GO Hesap 2022 | Giriş Hesabı Kullanıcı Adı ve Parola, En sağlam hbo go hesaplarını paylaşacağız. Evde televizyon izlemekten sıkıldıysanız doğru sayfadasınız. Buna televizyonun internet ile kombinasyonu veya hbo go ile kombinasyonu diyebiliriz. Televizyonun henüz bilmediğiniz birçok yönü var. Bu yönler aksiyon, film, bilim kurgu, korku macerası gibi birçok alan. İstediğiniz filmler ya da diziler var ama izleyemiyorsanız bu bölümde hbo go devreye giriyor. En güncel filmleri ve dizileri sizin için toplar ve sunar.

Bedava HBO GO Hesap 2022 | Ücretsiz HBO GO Hesabı

510338570
david4861
852102004
944366374
erika4921
950264636
714992626
898576958
792998993
randy1940

Bedava HBO GO Hesap Oluşturucu
free account
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

 

Ücretsiz HBO GO Hesapları ( Son Güncellenme Tarihi Aralık 07, 2022 )

h0vpo2v5fe
8rcc57qe7z
bedava hesap

Bedava HBO GO Hesap

Bu yüzden hbo go’yu kendi evimde bile kullanıyorum ve açıkçası en sevdiğim şey hbo go. Koronavirüs yüzünden dışarı çıkamadım ve sıkıldım. Hbo go’yu keşfettikten sonra bu problem ortadan kalktı çünkü sıkılmıyorum.

HBO GO ile en sevdiğim filmi veya diziyi istediğim zaman izleyebilirim. Normalde bunu yapamazdım çünkü işe gitmem gerekiyordu. Bu yüzden işten sonra izleyebilseydim harika olacağını söylüyordum ve oldu, inanılmazdı. Bu yüzden tüm çalışmalarımı bitirdikten sonra en sevdiğim filmleri patlamış mısır ve içeceklerle izliyorum. Sıkılırsam kanalı, filmi ya da diziyi değiştirip devam ediyorum. Üstelik bunu çok uygun fiyatlarla yapıyorum. Diğer alternatif hizmetlere baktığımda yaptığım bu şey daha pahalıydı. Yaşasın hbo git dedim ve filmlerimi izlemeye devam ettim.

Filmi izlerken bilmediğim birçok şey öğrendim. Daha önce bu kadar zevk alacağımı hiç düşünmemiştim. Yabancı film izlerken de dilimi geliştirdim ve çok mutlu oldum. HBO go kullanırken komşularım da her gün bizi ziyarete geldi ve sonunda HBO kullanmaya başladılar. Bu yüzden her gün izliyorlar ve bana teşekkür ediyorlardı. Onlara o kadar çok teşekkürler ki hbo go bunu hak etti ve izlemeye devam etti.

HBO – GO nedir? HBO GO Bedava Hesabı

Bu hizmet ilk olarak 18 Şubat 2010’da başlamıştır. HBO GO Ücretsiz Hesap kullanıcıları, web sitesi veya mobil cihazlardaki uygulamaları aracılığıyla güncel ve geçmiş seriler, spor etkinlikleri ve filmler dahil bir dizi özellik sunar. Kısacası video akış hizmeti sunuyor. HBO – Go’yu kullanmak için yalnızca bir dijital medya oynatıcıya veya video oyun konsoluna ihtiyacınız vardır. Geçmişte bir HBO’ya kablo TV aboneliğiniz varsa, ücretsiz ve bonus olarak gelen bir TV seçeneği olan HBO Go uygulamasını da kullanabilirsiniz.

Kullanıcılar uygulamayı erişimle kullanmaya devam etti. Aşağıda listelenen kablo sağlayıcılarından birini satın alırsanız, HBO’ya hiçbir ek ücret ödemeden ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Bunlar: Atlantic Broadband, Apple TV Channel, Cox, Verizon Fios, Spectrum, RCN, Optimum, DIRECTV, Xfinity, WOW! Ve AT & T / AT & T U – Ayettir.

HBO – Max nedir?

HBO – Max, kablo aboneliğine ihtiyaç duymadan hizmet veren bir sistemdir. Aylık 14,99 dolara satın alabilirsiniz. Tüm HBO GO Free Account standart tekliflerinin yanı sıra CNN, TNT, Cartoon Network, DC Comics gibi TV Kanallarını da ücretsiz olarak sunmaktadır. Özellikle kullanıcılar arasında popüler olan Dizi ve Film sitelerini içerir: Netflix, Hulu vb. Siteler. HBO – Max içerisinde 1500’den fazla filme ve 20.000 saatin üzerinde dizi ve programa erişebilirsiniz. Üstelik bu hizmeti sadece TV’de değil tüm mobil ve taşınabilir cihazlarda da kullanabilirsiniz. Örneğin: Samsung TV, Xbox, Apple TV, PlayStation, Android TV, Fire TV, Roku ve akıllı telefonlar.

Yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ve sistem tarafından belirlenen gerçek kullanıcılar HBO Max’e erişebilir.

HBO – Türkiye’den Goa nasıl izlenir?

VPN, sorumuzun cevabıdır. Bir VPN ile, Amerika Birleşik Devletleri’ne göre bir konuma bağlanarak izleyebilirsiniz.

Kullanım şartlarına göre HBO şunları açıklıyor:

Yerel yasalar geçerliyse, yerel yasalara uymakla sorumlusunuz. ABD’den veya ikamet ettiğiniz ülkeden ihraç edilen teknik verilerin aktarımı ile ilgili tüm geçerli yasalara özellikle uymayı kabul edersiniz.

Sizin de okuduğunuz gibi, son derece katı bir politikası var. Bu hizmete yalnızca VPN ile erişebilirsiniz. Peki VPN nedir?

HBO GO VPN

Sanal Özel Ağın kısaltması. Daha ziyade, bizi farklı olduğumuz ve kendimize ait olmadığımız fiziksel bir ağa bağlar. VPN ile kişisel bilgilerinizi ve verilerinizi koruyabilirsiniz. Gizliliğimiz için, IP adresimizi gizleme ve yasaklı ve engellenmiş sitelere erişim imkanı sunar. Bu adımları izleyerek HBO’yu izlemekten keyif alabiliriz.

Herhangi bir VPN Uygulamasını veya eklentisini kullanabilirsiniz. IP adresimizi kökten değiştirmek için Amerika Birleşik Devletleri merkezli ülkelerden birine bağlanıyoruz. İzlemek istediğiniz cihazdan indirmeyi unutmayın (Windows, Linux, Mac OS, Android TV, Apple Tv, vb.)

Bulunduğumuz yere bağlandıktan sonra HBO GO Bedava Hesap üyelikleri satın alıyoruz. Bunun için https://www.hbo.com adresine giderek. 7 günlük ücretsiz kullanım hakkını deneyebilirsiniz. Gerekli üyelik bilgilerini tamamladıktan sonra film, dizi ve videoları dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

HBO, VPN kullandığımızı fark ederse, aşağıdaki gibi bir bildirim alacağız:

Sayın HBO GO kullanıcısı:

Gördüğümüz gibi, video içeriğini farklı bir yerden (Amerika Birleşik Devletleri) izliyorsunuz.

Bu nedenle, bir uyarı olarak, HBO GO Ücretsiz Hesap içeriğinin yalnızca ABD’deki kullanıcılar için olduğunu ve yalnızca bu bölgedeki kişiler tarafından görüntülenebileceğini hatırlatmak isteriz. Gerekli koşullar altında farklı ülkelerden kullanılması yasaktır.

Bu durumda kendi uygulamalarından ziyade farklı tarayıcılardan izleyebilirsiniz, bu yüzden onların anlaması biraz daha zor olacaktır. Ayrıca alternatif VPN hizmetlerinden yararlanabilir veya özel bir IP adresi satın alabilirsiniz.

Free HBO GO Accounts


4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu