Bedava HesapOnline Oyun

Bedava Transformice Hesap | Ücretsiz Transformice Hesabı

Bedava Transformice HesapTransformice Ücretsiz Hesaplar (Pro) 2021 Hesabı ve Parola

Bedava Transformice Hesap (Pro) 2022 | Hesap şifresi. Peki Transformice nedir? Transformice, son zamanlarda popüler olan ve geçtiğimiz yıl birçok oyuncu tarafından oynanan çevrimiçi bir tarayıcı oyunudur. Adından da anlaşılacağı gibi oyundaki ana karakterimiz bir fare ve bu fareyi kontrol etmek görevimiz. Farklı ve zorlu bölümleri olan oyunda amacımız tüm engelleri aşmak ve peynire ulaşarak bölümü tamamlamaktır. Yani oyunun eğlenceli kısmı sadece lav gibi faktörler değil, aynı zamanda diğer farelerin de düşmanınız olması. Yani odadaki tüm farelerle rekabet içindesiniz.Belirtilen süre içerisinde peynire ilk ulaşan kişi puan alır. Böylece puanla birinci olan oyuncu diğer el tur lideri olarak oyuna devam eder. Yani tur liderlerine şaman faresi de deniyor.

Bedava Transformice Hesap 2022 | Ücretsiz Transformice Hesabı

nighttrain57
kimberly4404
prometheus14
victoria9472
buckshot96
550575918
broomspun43
rachel7253
blister76
426587260
sofaking28
daniel1701
wheels45
436257502
mr.gadget86
437977497
madjack14
374629880
waylaydave63
craig2301

Bedava Transformice Hesap Oluşturucu
free account
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

 

Ücretsiz Transformice PRO Hesapları ( Son Güncellenme Tarihi Aralık 07, 2022 )

bve6rfa5z3d
bedava hesap

Bedava Transformice PRO Hesap

Şaman faresi olan kişilerin bazı özel güçleri vardır ve görevleri diğer oyunculara yardım etmektir. Piyasada ilk kez 2015 yılında popüler hale geldi. Google’ın trendlerine giren oyun, kısa sürede birçok aktif oyuncuya sahip olmuş ve yıllara rağmen aktif oyuncu kitlesini korumayı başarmıştır.
Oyunun bir diğer güzel özelliği de afk insanları engellemek için yapılan sistemdir. 30 saniye hareketsiz kalan kişi ölür, 10 dakika kalırsa oyundan çıkarılır. Şaman faresi her turun başında ölürse, 20 saniyeye düşer.

Transformice’s Story

Transformice Ücretsiz Hesaplar 1 Mayıs 2010 tarihinde yayınlanan oyun, Ateller 801 firması tarafından yapılmış ve yayınlanmıştır. İlk çıkışında istenilen performansı yakalayamayan oyun, 2013 yılı gösterildiğinde kademeli olarak seyirci kazandı. Daha sonra 2014 yılı gösterildiğinde binlerce oyuncu artık Transformice Bedava Hesapları biliyor ve oynuyorlardı. Ana zirvesi 2015’te gerçekleşti.

Google trendleri listesinin üst sıralarında yer alan oyun ilk olarak Adobe Flash Player ve BoX2D ile geliştirildi. Tarayıcı üzerinden oynanan oyun popülerlik kazanınca, yapımcı şirket de oyunu Steam’e taşıdı.
Transformice Bedava Hesapları için her şey yolunda giderken, bir gün oyunun tüm dosyaları çalındı ​​ve yan oyunlar oluşturuldu. PVP sunucular üzerine kurulan oyun bir süre sonra unutulmuş ve yavaş yavaş kütlesini kaybetmiştir. Bunlara rağmen oyunun hala hatırı sayılır bir izleyici kitlesi var.

Transformice Nasıl Oynanır?

Hemen hemen her platformda oynayabileceğiniz oyunu tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz gibi apk olarak indirip Android cihazlarınızda da oynayabilirsiniz. Steam’de piyasaya sürüldükten sonra oyunu birçok alanda oynamak mümkün oldu. Tarayıcıda oynamak istiyorsanız, yapmanız gerekenler sırasıyla;

 • Öncelikle buraya tıklayarak oyunun web sitesine gitmeniz gerekiyor,
 • Siteye girdikten sonra önünüzde flash uyarı belirecektir. Buna izin vermelisin
 • o zaman bir hesap oluştur demeli ve gerekli bilgileri girmelisin,
 • Daha sonra oluşturduğunuz hesapla giriş yapabilirsiniz,
 • Giriş yaptıktan sonra, bir sunucu seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunu Steam’de oynamak istiyorsanız buraya tıklayarak Steam adresine gidebilirsiniz. Ayrıca forum özelliği ile yöneticilere ve oyunla ilgilenen ekibe ulaşmak oldukça kolay. Bulduğunuz herhangi bir sorun veya hata için forum aracılığıyla kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Ayrıca Transformice Free Hesapları için bir hesap oluşturmak istemiyorsanız, oyuna ziyaretçi olarak erişebilirsiniz. Oyunu kayıt olmadan oynamak da mümkündür. Ayrıca oyunun tamamen Türkçe olduğunu da göreceksiniz.

Transformice Mağazası Nasıl Kullanılır?

Transformice Free Accounts mağazasından oyun içi para veya gerçek para satın almak mümkündür. Fareniz için birçok farklı kıyafet satın alabileceğiniz bu mağazadan oyun içi para da satın alabilirsiniz. Her turda bir lider olarak, oyun parasını hızlı bir şekilde artırabilirsiniz. Gerçek parayla çilek satın almak ve para biriktirmeden alışveriş yapmak da mümkün.

Transformice PVP Sunucuları nedir? Nasıl Katılırım?

Transformice Free Accounts ^ küçük ve sevimli bir oyun olmasına rağmen hackerlar tarafından hedef alındı ​​ve tüm oyun dosyaları çalındı. Bu oyun dosyaları kısa sürede internete yayıldı ve PVP adı verilen basitleştirilmiş oyunlar piyasaya sürüldü. Oyunun hile kodları da beraberinde geldi. Çilek hileleri mümkün hale geldi.

MiceForce adlı PVP sunucusu, en aktif oyunculara sahip Transformice Free Accounts sunucusu olarak bilinir. Alternatif olarak, HugMice, ColdMice, AisMice ve SuperMice oynayabilirsiniz. Bu sunuculara İnternet üzerinden kolayca erişebilir ve oynayabilirsiniz.

Transformice Command List

Oyunun bir diğer sevimli kısmı da komut listesi. Oyun, bazı komutlar yazarak bazı özellikleri görmemizi veya yapmamızı sağlar. Bu komutlar aşağıdaki gibidir;
/ Değişim odadan odaya,
/ zerre başlıkları görmek için
değişiklik başlığına zerre başlık adını,
/ ban oyuncu ismi bir oyuncu tekme oylama başlatmak için,
/ görünüm profili, profil
, arkadaşlar eklemek arkadaşı
/ rank kontrol sıralamasının
dans etmek / dans,
Gülmek / gülmek,
Ağlamak / ağlamak,
Bir öpücük / öpücük göndermek
/ eğitim ve yardım için öğretici.

Transformice Shaman nedir?

Yeni başlayanların kafasını en çok karıştıran sistem olan şamanizmden detaylı olarak bahsetmeliyiz. Yani yeniyseniz ve kendi farenizi bile zar zor kontrol ediyorsanız, şaman olmak kolay olmayacak. Yani kısa sürede öğrenebileceğiniz bu sistemin özellikleri şu şekildedir;

 • Space tuşuna basarsanız panoları ve kutuları görünmez hale getirirsiniz,
 • B tuşuna basarsanız, ortak noktası sabit olan bir tahta yaparsınız ve bu tahta bir tekerlek gibi dönebilir,
 • V ile sabit bir tahta yapın, ancak onu desteklemelisiniz, siz
 • C ile sabitlenmiş tahtaya ilave ahşap ekleyebilir,
 • N Bununla sabit bir tahta eklersiniz ancak motorludur ve çok hızlı hareket eder, siz
 • rotayı Z ve X ile değiştirebilir.

Transformice Maps

Oyunda bir çok farklı harita bulunuyor ve bu haritalar normal ve zor olmak üzere ikiye ayrılıyor. Ödüller, ustalaşarak öğrenebileceğiniz haritalarda da farklılık gösterir. Oyunda kendi haritanızı da yapabilirsiniz. Oyunda üç harita türü var. Bunlar aşağıdaki gibidir;

Çok sarı Peynir Haritaları: Yani bu haritalar normal odalarda bulunur ve size klasik görevler sunar. Peyniri al ve eve götür. Yani oyuna yeni başladıysanız, burada oynamalısınız. Diğer odalarda zor anlar yaşarsınız.

Çok mor Peynir Haritaları: Normal odalarda bulunmayan bu haritalar, sadece eğitim kampı odalarında mevcut ve oynaması gerçekten çok zor. Bu yüzden yeni başladıysanız oyuna girmenizi önermiyorum.

Çapraz İşaretli Haritalar: Mor peynir haritalarından bile daha zor olan bu haritalar, oyundaki en üst noktadır. Yani Survivor odalarındaki bu odalarda amaç hayatta kalmaktır. Yani şamandan kaçarak hayatta kalmalısınız. Yeni oyuncuların da bu haritalara girmesini önermiyorum.

Transformice Kabilesi (Klan) Sistemi

Yani Transformice Free Accounts oyunu diğer oyunlar gibi lonca sistemini de içeriyor. Yani 500 peynir vererek bu kabileyi kurabilir ve diğer oyuncuları davet edebilirsiniz. Onlarla sohbet edebilir, hangi odalarda olduklarını görebilir ve başkan faresinin verdiği görevleri yerine getirebilirsiniz. Yani kabile evinizi kurarak veya bir kabileye katılarak oyunu daha da sevimli ve güzel hale getirmeniz mümkün.

Free Transformice Accounts


39 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu