Bedava HesapOnline Oyun

Bedava Wolfteam Hesap | Ücretsiz Wolfteam Hesabı

Bedava Wolfteam Hesap

Wolfteam Ücretsiz Hesaplar 2021 Yeni Ücretsiz kullanıcı adı ve Parola

Bedava Wolfteam Hesap 2022 | Yeni Ücretsiz kimlik ve Şifre. Wolfteam nedir? Wolfteam bir MMOFPS oyunudur. Softnyx firması tarafından yapılmış ve geliştirilmiştir. Ülkemizde Joygame oyunu uzun yıllardır dağıtmaktadır. Birçok oyuncu ve birçok sunucuyu içeren oyun, bir zamanlar en popüler FPS oyunlarından biri olmuştur. Hileler ve oyunun zamanla P2W’ye dönüşmesi ile oyuncu tabanı azaldı.  P2W: Ücretli bir kazanç sistemidir. Depozitör, daha iyi ekipmana sahip olarak avantaj elde eder. Bu tür oyunlara Pay2Win veya P2W denir. Oyunun önemli özelliği ise kurtların oyunda yer alması.

Bedava Wolfteam Hesap 2022 | Ücretsiz Wolfteam Hesabı

energizer65
779017176
breadmaker90
374729488
oldorangeeyes80
jenna8492
thedude21
825150193
hela19
natasha4712
pogue25
kathryn4394
cerealkiller94
ıan9837
dynamo91
jordan8471
blackmagic44
victoria5206
mental94
165758171

Bedava Wolfteam Hesap Oluşturucu
free account
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

 

Ücretsiz Wolfteam Hesapları ( Son Güncellenme Tarihi Aralık 07, 2022 )

morbidangel3
morbidangel7508
myfears670
33490
bedava hesap

Bedava Wolfteam Hesap

Ayakta duran kurtlar oyuna çok farklı bir hava kattı ve o zamanlar çok popülerdi. Oyunda kurtlar ve insanlar arasındaki savaşlar tartışıldı. İnsandan Wolfteam Ücretsiz Hesaplara dönüştürmek de mümkündü ve bunun tersi de mümkündü. Oyunda bulunduğunuz moda göre, insana karşı insana, kurda karşı kurda, insana karşı kurda veya her ikisine birden dönüştürebileceğiniz normal oyunlar fırlatabilirsiniz.

Wolfteam Silahlar, Ekipmanlar ve Bombalar

Böylece her yeni başlayanlar bazı standart silahlar alabilir. Yani bu silahlar sizi daha güçlü kılar. Neredeyse tüm oyunda durum böyledir. Oyunda gerçekten çok iyi hazırlanmış silah modelleri bulunuyor. Ayrıca bombalar da bir o kadar göze hoş geliyor. Yani duman bombaları, el bombaları ve mavi bombalar gibi mevcut bombalar oyunda hala mevcut.
Yani bıçaklar benim için fazla abartılıyor. Elbette güzel bıçaklar var. Benim zamanımda karambit ve K3-TK herkesin favorisiydi.

Wolfteam Mods

İstila Modu, Ölüm Oyunu Modu gibi modlar standart modlardır. O kadar çok konuşmayacağım. Wolfteam’i zamanında gerçekten Wolfteam yapan çok güzel bir mod vardı.

Bunlardan ilki Wolfteam Ücretsiz Hesap Avı modudur. Bu modda, insanlar tüm kurtları yakalamaya çalışırken, gerçek alfa kurdu diğer insanları öldürürken saflarına kurtlar ekleyecekti. Bu modu tekrar oynama fırsatım olmadı ama yine de oyuna dahil olduğunu biliyorum. Bu modda bir insan olarak hayatta kalmaya çalışmak gerçekten güzel ve çok zordu. Ayrıca oyunda adını hatırlayamadığım bir harita vardı ama karanlıktı ve bu moda hazırlanmıştı.

Wolfteam Keyboard Controls
 • Oyunda 1,2 ve 3 tuşları ile ana silah ile ikinci silah arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Bıçak da dahildir
 • 4 ile özel silahı elde edebilirsiniz
 • , bombayı ayarlamak için 5’e, yürümek için klasik SHIFT’e ve eğilmek için CTRL tuşuna basmanız gerekir.
 • Bir önceki silaha dönmek için Q tuşuna basabilir, E ile nesneleri kullanabilir ve derginizi R ile yenileyebilirsiniz.Ayrıca
  kurt modundaysanız,
 • R ile kükreyerek belli bir savunma elde edebilir, oyunda F5 ile özel mesaj gönderebilir, F8 ile ekran görüntüsü alabilir,
 • oyunda F9 tuşuna basarak yine de video görüntüsünü elde edebilirsiniz.
 • Sekme ile genel durumu görebilir ve farenin hassasiyetini Ğ ve Ü ile hızlıca ayarlayabilirsiniz.
 • V tuşu, sürekli bükülmenizi sağlar,
 • F ile enerji paketini ve T ile ilk yardım çantasını kullanabilirsiniz. Bunlar sadece kurt için geçerlidir
  , silah modunu farenin sağ tuşuyla değiştirebilir veya kurt durumundayken özel becerinizi kullanabilirsiniz.

Wolfteam’s Hikayesi

Wolfteam Free Accounts’taki bir grup bilim insanı, insan sağlığı için araştırma yaparken bazı kişilerde kurt DNA’sına rastladı. Bu insanlar ya paralı askerlerdi ya da sporculardı. Ancak yaşam süreleri diğer insanlardan daha kısaydı. Bu kişilerin Epoxyn adlı yeni bir ilaçla tedavisini öneren firma olan Pfien de olumsuz etki yaratacak Anti-Epoxyn’i yapmış ve gizlice Fransız Ordusu’na satmayı başarmıştır.

Wolfteam Detaylar

Yani Fransız Ordusu tarafından kurulan bu süper güçlü ve insanüstü grup tehlikeliydi. Fiziksel testleri geçenlerin Anti-Epoxyn ile uyumlu olup olmadıklarını görmek için kan testi yaptırmaları gerekiyordu. Yani bunu geçen kişiler de artık Lejyonlardı. 

Bu ekip, görevleri kusursuz bir şekilde yerine getirdi ancak daha sonra gereksiz hasar ve korku yaydı. Savaş alanını çok fazla tahrip ediyorlardı ve savaş sırasında neredeyse gözlerini uçuruyorlardı ve herhangi bir emre uymuyorlardı.

Bir gün 7 üye bir araya geldi ve bazı rütbe sorunları ortaya çıktı. Her biri paralı askere dönüştü ve kendi çıkarları için çalışmaya başladı.  Evet, Wolfteam’in hikayesi kısaca şöyle.

Wolfteam Review

İncelememe başlarken oyunun P2W kısmından bahsedeyim. Son zamanlarda oyunu tekrar ziyaret ettiğimde karşılaştığım senaryo, çocukluğumda iyi bir yeri olan Wolfteam Ücretsiz Hesapları öldürdü ve sildi. Öncelikle ilk oynadığımda Pedro Gomes, Christopher Smith, Angela Mao, güzel kız kardeşimiz Adriana Tenorio, Marien Arnault, en sevdiğim Lin Meiling ve Arap kardeşimiz Hamadah Bin Shabah gibi karakterler çok şey vermeyen yeni karakterlerdi. avantaj, sadece iyi görünüyorlardı.

Kısa bir süre sonra yeni silahların gelişini hatırlıyorum. O zamanlar herkesin en sevdiği silah belliydi. Olumlu. Olumlu mu? Bu ismi çocuğumun kafasıyla çok sorgulamış olsam da silaha neden bu kadar aptal bir isim verdiğimizi sorgulamayacağım. Silahın orijinal adı Elwrci’dir.

Wolfteam hakkında

Yani altın ve gri olanlar en popüler modellerdi. Daha sonra ya da o zaman, doğru hatırlıyorsam, kurtların dövme yapma özelliği vardı. Yani benim için burada kırıldı. Woflteam yavaş yavaş bir P2W oyunu olma yolunda ilerliyordu. Yani evet, önünüzdeki adam geliyor, dövmeler yapıyor ve sizi oyundan zindan yapıyordu.

Durum böyle olsaydı yine yönetirdi ama yukarıda bahsettiğim karakterlerin daha fazla avantajı vardı, ekstra ekipman giyebilirlerdi, özel versiyonlar geldi. Hepsini aldım ama özel versiyonlar nelerdi? Yani her Wolfteam Ücretsiz Hesap türünün oyunda bazı özellikleri vardı. Bu özel kurtlara baktığınızda sağdan başınıza buz topu, soldan ateş topu geliyor. Küçük, alçak bir kişi olarak, onlar için 2 dergi boşaltıyorsunuz, ne kadar diye yalvarıyor, ama değil. Böylece kafanıza bir tane vurarak size sub f4’ü alabilir. 10 dakika sonra sildim.

Free Wolfteam Accounts


2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu