Bedava HesapOnline Oyun

Bedava World Of Warcraft Hesap | Ücretsiz WOW Hesabı

Bedava World Of Warcraft HesapWorld Of Warcraft Ücretsiz Hesaplar 2021 | Yeni Ücretsiz Wow Hesabı

Bedava World Of Warcraft Hesap 2022 | Yeni Ücretsiz Wow Hesabı. World of Warcraft nedir? World Of Warcraft Ücretsiz Hesapları , Blizzard Entertainment tarafından geliştirilmiş ve oyunculara sunulmuştur. Bu bir MMORPG oyunudur. Diğer kısaltılmış adı WoW’dur. WoW, çevrimiçi ve çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur. İlk olarak 1994 yılında Warcraft: Orcs & Humans oyunuyla tanıtıldı ve piyasaya sürüldü. Warcraft, serinin 4. oyunu olarak biliniyor. WoW’dan önce çıkış yapan oyunlar, bir strateji türü olan RTS kategorisi altında. Diğer oyunlar gibi WoW da Azeroth adlı sanal bir gezegende gerçekleşir. World Of Warcraft Ücretsiz Hesapları ilk olarak 2 Eylül 2001’de açıklandı ve 23 Kasım 2004’te satışa çıktı.

Bedava World Of Warcraft Hesap 2022 | Ücretsiz WOW Hesabı

valerie7733
160963737
phillip8029
adrian9962
321148404
robert9275
jeremy4433
416288981
908320810

Bedava World Of Warcraft Hesap Oluşturucu
free account
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

 

Ücretsiz World of Warcraft (WOW) Hesapları ( Son Güncellenme Tarihi Aralık 07, 2022 )

p5w4regn71bb3
cxwcrzc1oce
bedava hesap

Bedava WOW Hesap

Diğer geliştirme paketi Wrath of the Lich King’dir. Bu paket 13 Kasım 2008’de oyuna dahil edildi. 2009’da şirket çalışmaya devam etti ve üçüncü genişleme paketi Cataclysm’i BlizzCon’da duyurdu. Yurtdışında WoW,

World of Warcraft Nasıl Oynanır?

Öncelikle oyunun bir hikayesi var. Oyuna başlamadan önce hikayeyi öğrenmek istiyorsanız evren kitaplarını okuyabilirsiniz. Youtube’da da kısa özet olarak hazırlanmış çok sayıda video var. Bu videolar sayesinde oyunun hikayesi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Oyunu oynamak için güncellemeleri sürekli takip etmekte fayda var. Aşağıdaki rehberi okuyarak oyunla ilgili temel bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca birçok rehber videosu var.

World of Warcraft Karakter Seçimi

Oyunda toplam 13 yarış ve 11 sınıf var. Kırmızı taraftakilere Horde, mavi taraftakilere ise Alliance denir. Panda ırkı oyunda tarafsız bir ırk olarak öne çıkıyor. 15. seviyeye ulaştığınızda, Panda ile herhangi bir tarafa katılabilir ve panda adasından ayrılabilirsiniz. Bu ırklardan ve sınıflardan hangisini seçeceğiniz tamamen size ve oyun tarzınıza bağlıdır. Her sınıfın ve ırkın kendine göre avantajları vardır.

World Of Warcraft Ücretsiz Hesapları Yarış seçiminizi yaptıktan sonra, sınıflara göz atmanız gerekir. Burada iyi ya da kötü sınıf diye bir kavram yok. İstediğiniz sınıfı seçebilirsiniz. Oyun tarzınıza göre seçim yapmanızda fayda var. Bir çiftçi veya kahraman olarak oynuyorsanız, burada biraz stil yapabilirsiniz. Karakterlerin kısa oyun videolarına göz atmanızı öneririm. Hem bir fikriniz olacak hem de biraz bilgi sahibi olacaksınız. Ardından kozmetik kısım devreye giriyor. Burada ten renginizi ayarlayabilir, boynuz şeklinizi değiştirebilir ve saç renginizi seçebilirsiniz. Diğer birçok kozmetik türü de mevcuttur. Bu tamamen size bağlıdır.

World of Warcraft Başlarken

Diğer MMORPG oyunlarında olduğu gibi buraya git, kes ve bunu yap gibi sıkıcı işler oyunun başında karşılıyor sizi. Buradaki amaç sizi sıkmak değil, oyunu öğretmektir. Başlar ve devam ederseniz kısa sürede bitirdiğinizi fark edeceksiniz. 10. seviyeye ulaştığımızda, bir alt beceri seçmemiz isteniyor. Her sınıfın 3 farklı alt yeteneği vardır. Bundan önce, temel becerilerle idare etmelisiniz. Bu bölüme geldiğinizde, yeteneklerinizi keşfederken ve görevleri yaparken birdenbire 15. seviyeye ulaştığınızı fark edeceksiniz. Gerçek olan burada başlıyor.

World of Warcraft Zindanları ve Baskınları

Yani burada önce bunun hakkında konuşmalıyım. Karakter seçim ekranında bir tank veya şifacı karakteriniz varsa önemli bir rol oluyorsunuz. Nedeni yakında anlayacaksın. Yani oyun 5 kişinin zindan yapmasını gerektiriyor. Grup aramaya başladıktan sonra 5 kişi bizimle birlikte zindana giriyor. Yani zindanda DPS veren 3 kişi, 1 şifacı ve 1 tank karakteri var.

World of Warcraft Dipnot

DPS kalıcı hasar bayi anlamına gelir. League of Legends’taki atıcılar gibi.

Not 2: Türkiye ile gece saatlerinde zindan olmayın bekleme süresi açısından daha faydalı olacaktır. Çünkü diğer ülkelerde öğle yemeği saatlerine denk geldiği için daha fazla oyuncu bulabilirsiniz.

Dipnot 3: Eğer bir DPS karakteriyseniz, oyunda en çok DPS karakterini kullanan oyuncular olduğu için bekleme süreleri daha uzun olabilir. Bir tank veya şifacı seçerseniz bu süre kısalacaktır.

Dipnot 4: Bir takımla girerseniz ve takım zindanı başarıyla tamamlarsa genellikle aynı şekilde devam etmek isterler, bu da beklemeden sürekli zindan yapmanızı sağlar.

Her zindanda en az bir seviye ve ortalama iki seviye tamamlayacaksınız. Öldürdüğünüz küçük çeteler ve patronlar size exp verir. Zindanlar, eşyalar açısından büyük bir fayda sağlar. Düşen eşyalarla buradan yönetebilirsiniz.
Seviyeniz 85 olduğunda, baskınlar devreye girer. Baskınlara zindanlardan daha büyük alanlar denir. Burada 1-2 saat oyalanabilirsiniz ve oldukça eğlencelidir.

Bir başka ilginç şey ise mesleklerdir. World Of Warcraft Ücretsiz Hesaplar Yine, bu seçim size kalmış. Yani ne yapmaktan zevk alırsanız ve oyunu bu şekilde oynamaktan keyif alacaksanız o mesleği seçmenizde fayda var. Zamanla oyun üzerinde daha fazla kontrole sahip olacaksınız.

WoW Token nedir? Aylık Ödeme Sistemi nedir?

Öncelikle oyuna başlamadan önce en merak uyandıran soru bu. Oyunu oynamak için 1 ay boyunca para ödemek çoğu oyuncu için gariptir. Ancak WoW bu sistemi yıllardır uyguluyor ve iki farklı seçenek sunuyor.  Birincisi, aylık gerçek para yatırarak oyunu oynamaya devam etmektir. Evet, oyun sizden her ay para istiyor ya da oyuna giremiyorsunuz.

Yani ikinci seçenek oyun içi parayla WoW Token satın alarak oyuna devam etmektir. Bu yol biraz yorucu olsa da, oyunda çok zaman harcayan ve bazı taktikler öğrenen biriyseniz çok kolay.

Yani altın kazanmanın birçok farklı yöntemi var. Bu yüzden bunlardan en çok tercih edileni Actuion House ile eşya satmak ve gelen parayı oyuna yatırmaktır. Diğeri ise zanaatla satmaktır. Piyasada hem ender hem de ucuz olan tüm ürünleri çekip, kar payı koyarak ve satarak.

World of Warcraft Oynayacak Mısın?

Yani bu biraz size kalmış. World Of Warcraft Ücretsiz Hesapları farklı bir ödeme yöntemi sunsa da türün aksine P2W demek pek doğru olmaz. Yani aslında oyunda neredeyse herkes eşit olarak adlandırılabilir. Yani sadece çok fazla zaman harcayan insanlar daha hızlı büyür. Bir de “her ay para verir miyim?” Sesini duyuyorum. Yani maalesef bu sadece Türk oyuncular için geçerli. Yani yurtdışında kurabiye parası olarak görülüyor.

Free World Of Warcraft Accounts


Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu