Bedava Hesapİnternet Sayfaları

Bedava Xbox Live Hesap | Ücretsiz Xbox Live Hesabı

Bedava Xbox Live HesapOyunlar 2021 ile Ücretsiz Xbox Live Hesapları | Xbox Gold Hesabı

Bedava Xbox Live Hesap | birçok kişi bu günlerde çevrimiçi olarak ücretsiz Xbox hesapları arıyor. Pek çok kişinin özellikle online oyun oynamak, yeni oyunlar satın almak ve arkadaşlarıyla oyun oynamak için bu hesaplara sahip olması gerekiyor. Ücretsiz Xbox Live hesapları, Microsoft tarafından tam bir ücret karşılığında sunulmaktadır. Bu hesaplara sahip olmak için aylık ödemeler yapmanız gerekir. Buna rağmen Xbox hesaplarının tüm kullanıcılarımıza ücretsiz dağıtımını ve herhangi bir ücret ödemeden kullanımlarını sunuyoruz. Bu seçenekler altında Xbox üzerindeki tüm işlemlerinizi ücretsiz olarak tamamlayabilirsiniz. Ücretsiz Xbox hesapları ile arkadaşlarınızla herhangi bir ücret ödemeden oyuna grup olarak erişebilir ve bu erişim sonucunda sorunsuz bir işbirlikli oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Tüm hesaplar sizin için aşağıda listelenmiştir. Ücretsiz Xbox hesapları, özellikle Microsoft’un ortak olduğu yayıncılar için sağlanır. Bu hesaplar yayıncılar tarafından dağıtılır. Ve ziyaretçilerimize ilgili raporları sağlamak için oradan alıyoruz. Bundan sonra özellikle bahsi geçen hesaplar yabancı forumlarda ücretsiz dağıtıldığı için kendileriyle iletişime geçerek hesapları alıyoruz.

Bedava Xbox Live Hesap 2022 | Ücretsiz Xbox Live Hesabı

corey8371
julia9797
170210773
derek4616
343460690
669111620
carrie7263
636571244
karen6677

Bedava Xbox Live Hesap Oluşturucu
free account
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

 

Ücretsiz Xbox Hesapları ( Son Güncellenme Tarihi Aralık 07, 2022 )

29h71gpnfjnc
b9f3becq6hj
bedava hesap

Bedava Xbox Live Hesap

Xbox Live hesabı kullanmaya başladığınızda, listede yer alan hesapların çoğunu sınırsız olarak kullanabileceksiniz, birçoğunu 1 aylık limit ile kullanabileceksiniz. Maalesef hesaplar tamamen karıştığı için bazı hesapların kullanımını kısa süreliğine tutmak zorunda kalıyoruz. Kullandığımız tüm hesapları güvende tutmak için e-posta adresinizi güncellemeyi unutmamalısınız.

Microsoft’un büyüyen marka Xbox için başlattığı bu hizmetten yararlanmak için internet bağlantısına ihtiyacınız var. Çevrimiçi oyunlar oynamak için bu hizmet üzerinden giriş yapmalısınız. Ayrıca Xbox Live size her ay farklı oyun demoları sunar.

Xbox Live Ne Yapar?

Aslında tam olarak ücretli bir üyelik sistemi olan Xbox Live Gold olarak biliniyor. Bu hizmet ile oyun oynayabilir ve arkadaşlarınızla sesli iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca her ay 2-4 ücretsiz oyun oynayabilirsiniz. Xbox One oyunlarında% 50 gibi büyük indirimler alabilir ve sevdiğiniz oyunlar için daha az ödeyebilirsiniz.
Ayrıca bu paketin üst versiyonu olan Xbox Game Pass Ultimate ile 100’den fazla oyunu yüksek kalitede oynayabilirsiniz.

Xbox Live’ın Maliyeti Ne Kadar?

Yani Ücretsiz Xbox Live Hesapları Live Gold için iki ödeme seçeneği vardır . Yani bunlardan ilki tek bir aylık paket. Bu paketi 30 TL’ye alabilirsiniz. Bir arkadaşınıza da hediye verebilirsiniz. Diğer paket 3 aylık. 75 TL ödeyerek ilk pakete göre% 17 tasarruf ederek bu pakete sahip olabilirsiniz. Bu paketi dilediğiniz arkadaşınıza da hediye edebilirsiniz.

Xbox Live Nasıl Edinilir?

Öncelikle bu paketi Microsoft Store’dan satın aldığınız için bir Microsoft hesabına ihtiyacınız var. Microsoft’un mağazasına girdiğinizde, sağ üst köşedeki profil simgesine tıklayarak hesabınıza giriş yapabilir veya hemen bir Microsoft hesabı oluşturabilirsiniz. Ardından buradan satın al diyerek Ücretsiz Xbox Live Hesaplarını hesabınıza tanımlayabilir ve tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Xbox Game Pass Ultime nedir? Özellikler neler?

Öncelikle fiyatı karşılaştıracak olursak, Ücretsiz Xbox Live Hesapları Game Pass Ultimate sadece 5,90 lira ekstra ödeyerek aldığınız bir üyelik türüdür. Fazladan sağladığı avantajlara göre çok ucuz olduğunu düşünüyorum. Öyleyse Altın ve Nihai arasındaki farklara bakalım.

Böylece çok oyunculu oyunlara erişebilir ve her iki üyelik türünde arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz.
Yine her iki üyelik türünde de aynı oyunları oynayabilir ve aynı indirimlerden yararlanabilirsiniz.
Ultimate ile 100’den fazla konsol oyununa erişebilirken, bunu Gold ile doğru yapamazsınız.
Aynı şekilde Ultimate ile 100’den fazla bilgisayar oyununa erişebilirsiniz ancak bu özellik Gold paketinde bulunmamaktadır.

Ücretsiz Xbox Live Hesapları | Xbox Gold Hesabı

Bu yüzden sürekli eklenen yeni oyunlar Ultimate üyelerine öncelik olarak geliyor. Ek olarak, oyunlara çıktıkları gün erişebilmeniz için bir Ultimate hesabınızın olması gerekir. Özel üyelik ayrıcalıkları ve indirimler yalnızca Ultimate üyeler için geçerlidir. Yani Ultimate’e gelen çok özel fırsatlar maalesef Gold üyelerine gelmiyor. Bu nedenle, oyun içi içerikle ortaklıklardan yalnızca Ultimate üyeler yararlanabilir, Gold üyeler bu avantajdan mahrumdur. Yıl sonunda gelecek olan EA Play üyeliği ve sağladığı tüm avantajlar sadece Ultimate kullanan arkadaşlar için mevcuttur.

Dolayısıyla, Gold üyeliğiniz varsa ve Ultimate’a geçecekseniz, bundan bahsetmeliyim. Yani 1 aylık Gold üyelik, 20 günlük Ultimate üyeliğine karşılık gelir. 3 aylık Gold üyelik 50 gün, 6 aylık Gold üyelik 79 gün, 12 aylık Gold üyelik 4 aylık, 21 aylık Gold üyelik 8 aylık Gold üyeliğine karşılık gelmektedir. Yani bu durum sadece konsol ve bilgisayar için abonelik kullananlara benzer süreler sunmaktadır.

XBOX LIVE nedir? Ücretsiz Xbox Live Hesapları

Xbox, bir video oyunu markasıdır. Ücretsiz Xbox Live Hesapları, çevrimiçi ve dijital çok oyunculu oyunların dağıtımını kolaylaştırır. Microsoft tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak Kasım 2002’de hizmete girmiştir. Daha sonra bu sistem geliştirilerek Xbox ve Xbox 360 ile hizmet vermeye devam etmiştir. Ayrıca kendi adlarında belirli Ticari Marka haklarına da sahiptirler. Bu sistemden yararlanmak için kesinlikle bir konsola sahip olacağınız gibi bir şey yok. Xblox Live, Android, Ios, Windows 10, Nintendo Switch’e erişmenizi ve oyun oynamanızı sağlar. Xbox Live sayesinde oyuncular aşağıdaki gibi birçok özelliğe sahip olabilir:

Erken erişilen oyunların ücretsiz demolarını indirip oynayabilir ve oyun tanıtımlarını izleyebilirsiniz.

Windows Live’ı Messenger hesabınıza bağlayabilirsiniz. Bu sayede oyun oynarken bile gecikmeden arkadaşlarınızın mesajlarına cevap verebilirsiniz.

Böylece bulutta kayıtlı oyunlarınıza erişebilirsiniz.

Yani Özel teklifler ve indirimler

Parti Sistemi ile 8 kişiye kadar iletişim kurabilirsiniz.

Yani Marketten Dijital oyunlar satın alabilirsiniz.

Xbox Live ücretsiz mi?

Xbox Live, ücretsiz bir kullanım hizmetidir. Ancak bazı özelliklerden yararlanmak istiyorsanız, bunun için ödeme yapmanız gerekir. 2 farklı üyelik türü vardır. Bunlar Nihai üyelik ve Altın Üyeliktir. Ayrıca bir arkadaşınıza Xbox Live hediye edebilirsiniz.

Son abonelikte XBOX Live bize aşağıdaki özellikleri sunuyor:

Yani konsol oyunlarına çok oyunculu erişim.

100’ün üzerinde yüksek kaliteli konsol oyununa erişim.

100’den fazla yüksek kaliteli video oyunu.

Yani her zaman yeni oyunlar eklenir.

Özel üye indirimleri ve fırsatları.

Bu yüzden Xbox Oyunlarını piyasaya çıktıkları gün görüntüleyin.

Oyun içi içerik ve iş ortağı teklifleri de dahil olmak üzere ücretsiz fırsatlar.

Cep telefonunuzda ve tabletinizde ücretsiz oyun oynamak.

Yani bir EA Play üyeliğine sahip olmak.

Bir Xbox konsolu Xbox Live’a nasıl bağlanır?

Yani konsolumuzu iki farklı şekilde bağlayabiliriz. Yani bunlar kablosuz ve kablolu bağlantılardır. Kablosuz bağlantı, bir ağ kablosu olmadan bağlanmamızı sağlar ve uzaktan oyun oynama olanağı sunar. Yani Kablolu bağlantı, bağlanmanın en güvenilir ve pratik yoludur çünkü ağ kablosunu bağladığımız konsolu bir yönlendiriciye bağlarız. Yani bu şekilde oyun oynarken ağdan herhangi bir kopukluk ve kopukluk yaşanmaz.

Free Xbox Live Accounts


57 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu