Bedava Hesapİnternet SayfalarıOnline Oyun

Car Parking 3D Kodları | Bedava Car Parking 3D Kod

Car Parking 3d Kodları

Car Parking 3d Kodları

Car Parking 3d Kodları Çevrimiçi olarak oynanabilen bir açık dünya araba simülatörü. Arkadaşlarınızla seyahat edebilir, yarışabilir, drift yapabilir veya diğer insanlarla sohbet edebilirsiniz. Çeşitli şehirlerden ve özel yarış bölgelerinden geçebilirsiniz. Oyundaki arabaların sesleri gerçek arabalarla aynıdır. Birçok modifikasyon seçeneği ile birçok farklı araba oluşturabilirsiniz. Aşağıdaki Otopark 3D para kodlarını kullanarak hesabınıza para ekleyebilirsiniz.

Farklı modları oynayarak yıldız kazanabilir ve bu yıldızlarla arabanızı özelleştirebilirsiniz. Park etme, drift yapma ve zaman denemeleri yaparak sürüş becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Sürekli güncellenen çeşitli ücretsiz haritalarda arabanızla hızlanabilir, drift yapabilir ve trambolinlerden atlayabilirsiniz.

Bedava Car Parking 3D Kod | Ücretsiz Car Parking Kodları

Para Ve Araba Kodları
mny-brs444
mny-682hm
mny-22cVq
mny-4123h
mny-ar08n
mny-h7d6b
mny-w95ve
mny-44mlt
mny-9jpc9
mny-4554w
Car Parking 3D Kodları Oluşturucu
free account
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

Para Ve Araba Kodları ( Son Güncellenme Tarihi Aralık 03, 2022 )

bedava hesap

Car Parking 3D Para Kodları

Araba simülasyon oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre. Bu oyun özellikle modculara hitap edecek. Car Parking 3D’de 30’dan fazla araba var. Bu arabaları istediğiniz gibi modifiye edebilirsiniz. Oyunda birçok oyun modu bulunmaktadır. Bu modları arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz. Paylaşmış olduğumuz 3D otopark kodlarını kullanarak oyuna bir adım önde başlayabilirsiniz. Bu kodları kullanarak hesabınıza ücretsiz araba ve jeton atayabilirsiniz.

Araba Park Etme 3D Oyun Modları

Oyunda yeniyseniz ve henüz arabanız yoksa veya daha fazla araba istiyorsanız bu kodları kullanmanızı öneririz. Araba Park Etme 3D Araba Kodlarını kullanarak çeşitli arabalar kazanabilirsiniz. Araç kodlarını aşağıda bulabilirsiniz. Kodları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız nasıl yapacağınızı başlıktan öğrenebilirsiniz.

Car Parking 3D Para Ve Araba Kodları

Modifiye ederek harika bir görünüm elde edebileceğiniz gibi tekerlekleri, süspansiyon yüksekliğini ve jantları da tarzınıza göre ayarlayabilirsiniz. Plaka ve plaka tutucu üzerine kendi plaka kodunuzu ve plaka metninizi yazabilirsiniz. En popüler modifikasyonlardan biri olan ses sistemi de bu oyunda yer alıyor, bagaj dahil ses sistemini tasarlayabilirsiniz. Park, sis farları, uzun ve kısa huzmeleri kontrol edebilir ve LED’lerin rengini değiştirebilirsiniz.

Free Car Parking 3D Code


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu