Bedava Hesapİnternet SayfalarıMobil UygulamaOnline Oyun

Genshin impact Kodları | Genshin Kodları

Genshin impact Kodları

Genshin impact Kodları

Genshin impact Kodları Genshin Impact kod listemiz size devasa bir açık dünya RPG’si için ücretsiz oyun içi ödüller verecek. Teyvat’ın harika dünyasında yeniyseniz, Genshin Impact’in kullanışlı kodları işinize yarayacaktır. Oyunu indirdikten sonra mevcut en iyi karakterlerle oynayabileceksiniz. Şimdi bu kodlara geri dönelim. kodların yanı sıra fazlası gibi oyun içi güzellikler veren Genshin Impact kodlarını dağıtır. Bu kılavuzda, mevcut tüm kodların bir listesini ve bunların nasıl kullanılacağını paylaşacağız. Genshin Impact kodlar bitmiş olabilir, lütfen Genshin Impact 2.8 Canlı Yayın Kodlarını deneyin, kodların süresi dolmuşsa burayı kontrol edin!

Genshin impact Kodları | Genshin Kodları

Genshin Kodları
SDEDKJS587EW
84EWTKJXKJS3
16OUTNGCNKDW
518487DERTG5
68IUERHKDFDS
MKEW455R8DDH
3719465KDIDN
GREKJK364WDD
ZPOEMNWH1463
8521479WSVPP
Genshin impact Kodları Oluşturucu
free account
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

Bedava Genshin impact Kodları ( Son Güncellenme Tarihi Aralık 02, 2022 )

bedava hesap

Genshin Kodları

Birçok ücretsiz oyun gibi, Genshin Impact’in de Primogems adlı bir oyun içi para birimi vardır. Geliştirici miHoYo, oyuna bağlanmanız için düzenli olarak Genshin Impact kodlarını aylık olarak verir. Bu kodları kullanarak Primogems, Mora ve bir çok materyale ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Sizler için her ay sürekli güncellenen bir geri ödeme kodları listesi derledik.

GENSHINGIFT tek seferlik kod, uzun süredir aktif olarak sunulmaktadır. Henüz etkinleştirmediyseniz, size 50 Primogem ve 3 Hero’s Wit (60.000 DP’ye eşdeğer) verecektir.

Bunun yerine oyunun resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Tarayıcınızda bu sayfaya gidin. Siteye giriş yapın ve ardından sunucunuzu, karakter adınızı ve kullanmak istediğiniz kodu girin. En alttaki “Kullan” butonuna tıkladıktan sonra, ödüller karakterinize otomatik olarak uygulanacaktır.

Küçük bir hatırlatma, Genshin Impact için yayınlanan kodları kullanmadan önce Adventure Rank 10 veya daha yüksek bir seviyeye ulaşmalısınız.

Kodlar ve sınırlı süreli etkinlikler ücretsiz Primogem almanın en kolay yolu olsa da, oyunu oynayarak ve açık dünyaya dağılmış özel görevlere katılarak daha fazla oyun için jeton kazanabilirsiniz.

Free Genshin impact Code


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu