Bedava HesapMobil UygulamaOnline Oyun

Pubg New State Promosyon Kodları | New State Mobile Kod

Pubg New State Promosyon Kodları

Pubg New State Promosyon Kodları

Pubg New State Promosyon Kodları bedava promosyon kodu size biraz değer verir. Bu eşyaları almak için oyunun promosyon kodları bölümüne yeni eyalet promosyon kodunu girmeniz gerekir. Yeni Pubg durum kodlarımızı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Sitemizin ücretsiz olarak sunduğu PUBG: New State kodları ile alabileceğiniz donanım miktarı düşmanlarına karşı daha etkili savaş taktikleri geliştireceğine ve oyunun eğlencesini ikiye katlayacağına eminiz. Ücretsiz kodları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek kodları kolayca kullanabilirsiniz. Web sitemizde size sağladığımız tüm ücretsiz PUBG: New State kodları güvenilir ve uygun maliyetlidir. Ayrıca sunduğumuz kodlar aracılığıyla elde edilen yüksek UC sayıları ile çeşitli etkinliklere katılarak oyun içerisinde kolaylıkla ekipman edinebilirsiniz. Bu güncellenen ücretsiz kullanıcılara göre kolayca iyileştirebilirsiniz.

Pubg New State Reedem Coupon Code | New State Mobile Kod

Pubg New State Promosyon Kodları
OIWERJK45
KLEDIE54E
FREEAC872
UCUI35PUB
MNAIUWT54
GTRFUYKWE
JHIWETWER
54646WEBS
XCVWQTYT4
454508PRB
Pubg New State Promosyon Kodları Oluşturucu
free account
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

Bedava New State Promosyon Kodları ( Son Güncellenme Tarihi Aralık 02, 2022 )

bedava hesap

New State Mobile Kod

Öncelikle kodu kullanabilmek için PUBG: New State uygulamaya gir
Ekranın sağ üst köşesinde “Oyun İçi Ayarlar” bölümünü açın ve “Hesap Kimliği” yani ID’nin bir kısmını herhangi bir yere yazın.

Web sitemizdeki ücretsiz PUBG: New State kodlarını kullanın.
Kimlik ve Ücretsiz kodu ekliyoruz ve “Ben robot değilim” yazısına tıklayıp işlemi onaylıyoruz.
Son olarak Kodu Kullan butonuna tıklayarak işlemi onaylıyoruz.

İşlemin sonunda PUBG: New State hesabınıza giriş yapabilir ve kodları uygun gördüğünüz şekilde kullanabilirsiniz. Ancak sunucu yoğunluğuna göre doldurulacağı için hesabınızdaki kodun belirlenmesi biraz zaman alabilir.

PUBG yeni eyalet promosyon kodları nasıl kullanılır?

Oyunun PUBG: New State sürümü için sitemiz tarafından sağlanan tüm ücretsiz kodlar olağan yollarla alınır ve ücretsiz olarak aktarılır. Tüm kodları dilediğiniz gibi kullanabilir ve oyun içerisinde farklı ekipmanlar edinerek oyun keyfinizi kolaylıkla arttırabilirsiniz.

Ücretsiz Yeni PUBG Durum Kodları Güvenli mi?

Oyunun eğlencesini farklı bir bakış açısıyla yaşamak isteyen mobil oyuncular için oyunun iyi bir versiyonunu sunan bir PUBG oyun ekibi, bu sefer New State ile. Bilgisayara yakın bir grafik sistemi hazırlayan ekibin oyundaki çeşitli aktiviteleri uygun zamanda dağıtarak tüm oyuncuları kendine çekmeye çalıştığını görüyoruz.

Free Pubg New State Promosyon Code


Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu